מחסנים להשכרה – 054-798-7295

אנשים אוגרים במשך השנים הרבה מאוד ציוד, כאשר לא לכל הציוד שלהם יש צורך כל הזמן. יש דברים שמתיישנים שחבל לזרוק, ציוד עם ערך סנטימנטלי שאינו רלוונטי לתקופה מסוימת, או רכוש של דירה כאשר הכניסה לבית החדש לא מסתנכרנת עם היציאה מהבית הישן. הצורך באחסון הוא תמידי וכולל אנשים מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד, כך שהחיפוש אחר המענה הנכון ביותר הוא רלוונטי מתמיד. את מעטפת השירותים הטובה ביותר מעניקה חברת אחסון והובלות כאן, לה יש מחסנים בחולון, ושירותי הובלה מושלמים, שנותנים את המענה הטוב ביותר עבור הלקוחות.

להוביל או לאחסן

חברת אחסון והובלות כאן קיימת משנת 2006, והיא מספקת ללקוחות שלה את האפשרות להוביל ולאחסן את הציוד שלהם, למשך כמה זמן שירצו, תחת קורת גג אחת. לחברה יש מחסנים להשכרה בחולון, אשר מעניקים פתרון מושלם עבור כל מי שרוצה לטפל בציוד העודף שלו למשך תקופה מוגדרת. המחסנים של החברה מאובטחים במשך כל שעות היממה, עם מערכת מצלמות מסועפת, כך שכל לקוח יכול להרגיש שהציוד שלו מוגן מפני כל סוג של איום. במקום גם מערכת לגילוי עשן, כך שהסיכוי שהציוד יינזק מכל סיבה שהיא, הוא קטן מאוד.

מחסנים להשכרה

מעטפת מלאה של שירותים

באחסון והובלות כאן מעניקים מעטפת מלאה של שירותים, שמתחילה מיצירת הקשר הראשוני. אנשי החברה ששים לעזור, ובניגוד להרבה מאוד חברות אחרות, גם מגיעים בזמן, מסייעים באריזות ובפירוק הרהיטים, ומעלים אותם ביעילות למשאיות החברה. בחברה מספקים גם שירותי הובלות רגילים, אך נותנים את הערך המוסף כאשר יש להעביר את הציוד למחסנים בצורה מסודרת, ומבלי שהציוד עובר מחברה אחת לחברה אחת. כאשר הכל נעשה תחת אותה קורת גג, הרבה יותר קל לשמור על הציוד, ולהיות סמוכים ובטוחים ששום דבר לא יילך לאיבוד.

לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד

השירות של חברת אחסון והובלות כאן ניתן לכל סוגי הלקוחות, מלקוחות פרטיים וקטנים ועד ללקוחות עסקיים גדולים. הלקוחות הפרטיים עוסקים לרוב באחסון של ציוד ביתי, בעוד הלקוחות העסקיים מתעסקים בבקשות מגוונות – מאחסון של ציוד משרדי ועד למלאי ועודפים. באחסון והובלות כאן מעניקים מענה לכל סוג של בקשה, וגם אם מדובר באחסון של פריטים בודדים. בחברה מעניקים לכל אחד את האפשרות לאחסן את כל מה שהוא רוצה, לכל תקופת זמן שהוא רוצה. בתוך כך, בחברה מעניקים ביטוח מקיף ומספקים הגנה כוללת על הציוד בכל עת, כך שהמענה הוא אכן כולל ומקיף את כל הצרכים של הלקוחות, ללא כל קשר לרקע שלהם.

מחסנים להשכרה

שירות ברמה הגבוהה ביותר

החברה חרתה על דגלה לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנשי החברה מגיעים בזמן, מסייעים ביום המעבר הקשה מאוד, ודואגים שהציוד יגיע מנקודה א' לנקודה ב' באופן המהיר ביותר, וללא עיכובים או בעיות. באחסון והובלות כאן גם יודעים לסדר את המחסנים ולהעניק גישה אך ורק למי שמורשה, כך שבמחסנים לא מסתובבים אנשים ללא כל סיבה. בחברה יגיעו לכל מקום, מדירות קרקע עם גישה נוחה ועד לבניינים גבוהים ללא מעלית. הרבה אנשים אשר מתלוננים על העבודה והגישה של המובילים שלהם, יגלו שבאחסון והובלות כאן לא מתלוננים, ולא מפסיקים לעבוד עד אשר העבודה הושלמה.

להוריד את מפלס הלחץ והחששות

כאשר מתעסקים עם ציוד יקר, יש הרבה לחץ וחוסר שקט. אנשים לא אוהבים להיות רחוקים מהציוד שלהם, ולא תמיד יודעים לאן הוא הולך, והכל במהלכו של יום לחוץ במיוחד. באחסון והובלות כאן יודעים להוריד את מפלס הלחץ והחששות, עם עבודה מאוד יעילה ונכונה, אשר מסייעת לאנשים להתמודד עם הצרות האחרות של יום המעבר, אלו שלא כוללות מעבר ואחסון. הלקוחות מתעסקים עם המון אנשי מקצוע ביום מאוד גדוש, והם לא רוצים להתעסק במשהו שנראה להם טריוויאלי, כמו עבודות ההובלה והאחסון. באחסון והובלות כאן מבינים זאת, ומעניקים שירות חשוב מאוד, גם מבחינה פיזית, וגם מבחינה נפשית.

מחסנים להשכרה

מגוון סיבות לאחסון

אנשים אשר לא מעבירים את הדירה, אלא רוצים לאחסן את הציוד, עושים זאת ממגוון סיבות. יש ציוד שצריך להישמר לדורות הבאים, אחר שאין לו כרגע מקום, וגם ציוד לו יש ערך סנטימנטלי חשוב, ואין לו מקום מבחינה עיצובית בבית. לכן, חשוב להבין את החשיבות של אותו ציוד, גם אם הוא נראה ישן ומוזנח, עבור אותם לקוחות. באחסון והובלות כאן מתייחסים לכל פריט ציוד כאילו הוא החשוב ביותר שאיתו הם עבדו, והם מספקים ללקוחות את האפשרות לדעת שהוא תמיד יהיה באותו מקום, שמור היטב, ועם גישה רק עבורכם. כאמור, אפשר לבחור באחסון פריטים בודדים למשך תקופות זמן ממושכות, ולקבל עליהם הגנה במשך כל התקופה.

הצורך תמיד קיים

הצורך במחסנים להשכרה עולה אצל מרבית האנשים בשלבים שונים בחיים. שוק הנדל"ן הוא דינמי, והרבה אנשים עוברים ממקום למקום, בין אם מדובר בשוכרים בערים הגדולות, משפחות גדולות בפריפריה, או אנשי עסקים שצריכים אחסון עסקי על מנת לאחסן ציוד משרדי. באחסון והובלות כאן מעניקים שירות מצוין לכל דורש, בכל מקום. בחברה מגיעים לכל מקום במרכז הארץ ובשפלה ויכולים לתת מענה מגוון לכל סוג של צורך, בין אם מדובר במעבר קטן עם מעט ציוד, ובין אם מדובר במחסן שלם שהציוד שלו צריך להישמר. היכולת לתת מעטפת כזו של שירותים היא אינה שייכת לכל אחד, ובאחסון והובלות כאן לקחו את היכולת הזו, והם נותנים אותה רק ללקוחות שלהם.

מחסנים להשכרה

ראו גם : אחסון תכולת דירה

עִבְרִית
דילוג לתוכן