מחסנים להשכרה בחולון בהתאמה אישית כולל ביטוח תכולה - חייגו להצעת מחיר 054-798-7295

אודות

העולם הדינמי בו אנו חיים מצריך היערכות נכונה מבחינת הובלות ואחסון של ציוד בצורה נכונה. חברת אחסון והובלות כאן היא חברה שמעניקה מעטפת איכותית של שירותים, בכל הנוגע להובלה ואחסון של ציוד הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. החברה, שפועלת משנת 2006, מייצרת פתרון מושלם עבור כל אדם שרוצה לנייד את הציוד שלו, ולאחסן אותו במקום בטוח ונכון, לכל תקופת זמן שירצה.

לדלג מעל המכשולים

אחד המכשולים הגדולים ביותר מעליו מדלגים באחסון והובלות כאן הוא נושא האבטחה. אחסון והובלות כאן מציעים מחסנים להשכרה בחולון במיקום מאובטח, והם מציעים מערכת מסועפת של אבטחה וביטחון. במחסנים תמצאו מערכות עשן מתקדמות ואין ספור מצלמות שמתעדות את הנעשה סביב המחסנים במשך 24 שעות, 7 ימים ביממה. באחסון והובלות כאן מעניקים ביטוח איכותי ומשתלם על הציוד ונותנים, כאמור, שירות מא' ועד ת'.

מעטפת של שירותים

העבודה של אחסון והובלות כאן מתחילה עוד ביצירת הקשר הראשוני עם הלקוח. החברה עומדת בזמנים וביעדים שהציבה לעצמה, ודואגת לציוד כאילו היה שלה. כל הציוד נארז בזהירות, מובל בצורה יציבה, ומאוחסן כך ששום דבר לא יינזק. כל הציוד נרשם ורק הלקוח הוא זה שמקבל אליו גישה, כך שהכל נעשה בצורה מסודרת ונכונה. הלקוחות יכולים לאחסן במחסנים כל סוג של ציוד, כולל אחסון פריטים בודדים, ולכל זמן שיבחרו, בין אם מדובר בכמה ימים, או בתקופה ארוכה במיוחד.

לכל סוג של לקוח

באחסון והובלות כאן דואגים גם ללקוחות הפרטיים שמעוניינים לעבור דירה, להעביר ציוד ממקום למקום, או לאחסן תכולה למשך תקופה, וגם ללקוחות העסקיים. כיום, יש הרבה עסקים שעוברים ממקום למקום או רוצים לאחסן ציוד או מלאי במקום בטוח. באחסון והובלות כאן מעניקים את המענה המושלם לכל מי שרוצה לקחת ציוד, ולקבל אותו בשלב מאוחר יותר בחיים, באותו מצב בו מסר אותו.

למה כדאי לאחסן תכולה אצלנו?

benefits
  • אחסנה לטווח ארוך או קצר
  • מחירים נוחים
  • שירותי אריזה והובלות
  • ביטוח מלא על כל התכולה
  • מצלמות אבטחה 24/7
  • מיקום מרכזי ונוח

אם אתם מחפשים שירותי אחסון תכולת דירה כדאי לבחור בחברה ותיקה עם מוניטין וצוות עובדים מיומן שידאגו לציוד שלכם מרגע קבלתו עד לרגע החזרתו אליכם.

להצעת מחיר

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם לנפח התכולה שלכם, ניתן לחשב את נפח התכולה במחשבון תכולה באתרינו.

שירותי אחסון והובלות כאן מתאימים גם לאנשים פרטיים וגם לאנשי עסקים שמעוניינים בהובלות במרכז לצורך מעבר דירה או מעבר משרד וכן אנשים הזקוקים לאחסון תכולה מסיבות שונות כגון שיפוץ דירה, רילוקיישן, מעבר לדירה קטנה יותר, אחסון ציוד לעסקים ועוד.

כן, תכולתכם מבוטחת, מוגנת ומנוטרת באמצעות מצלמות המתעדות את המחסנים 24 שעות מסביב השעון.

עִבְרִית
דילוג לתוכן